Dažnai užsisvajoji apie smėlį pirštuose, linguojančias palmes ir sūrią jūrą? O gal mąstai, kad nori pagaliau iš kelionės išmokti kažko naujo – pavyzdžiui, iš ekspertų nuomonės Italijoje išgirsti kaip daroma tavo mėgstamiausia pica? Leiskis į nežinomas žemes, neišleidžiant viso savo sutaupyto turto. Pigūs skrydžiai, nelošiant loterijose tikrai egzistuoja. Pagaliau imkis veiksmų ir išpildyk savo naujųjų metų rezoliucijas.

Dar svarstai? Būk ryžtingas, bet jei dar kyla klausimai – verta ar neverta, imk ir pasižiūrėk, kokie yra galimi tavo veiksmų variantai:

  1. Nusprendi  – nekeliauti. Kartais noras sutaupyti nugali, tačiau –  į kelionių sąskaitą. Ir nors dvidešimt pirmasis amžius tuo ir nuostabus, kad ribos tarp šalių po mažu išnyksta, kartais patys žmonės sau jų daugiau nusibrėžia. Norint pailsėti nuo darbo, namų ir rutinos, reikia ne tik pasiimti atostogas, tačiau pakeisti ir aplinką.
  2. Lauki tol, kol bilietai tampa brangesni. O mokėti išlaukti tinkamiausio momento nevisąlaik ir taip paprasta. Kartais tinkama proga taip ima ir nuplaukia be tavęs, arba šiuo atveju – išskrenda. Taigi pirkti bilietus vertėtų iš anksto. Tokiu atveju sutaupai ne tik savo lėšas, bet ir nervus. Juk nesinori kelionę pradėti liūdint, vien todėl kad permokėjai už bilietus.
  3. Pigūs skrydžiai – taip! Būtent tokia reakcija yra sveikiausia, norint gerai praleisti laiką belaukiant ir ruošiantis kelionei. Kartais pats laukimas tampa maloniu laikotarpiu, kai galite apsvarstyti, ką norėsite pamatyti, kokius drabužius būtina įsigyti ir ar jūsų dokumentai yra tinkamai paruošti kelionei. Svarbu, išmokti iš anksto be streso priimti sprendimus ir sutaupyti pinigų pačiai kelionei.

SKRENDANT SAVO LAIMĖS LINK

Taigi kartais ir atostogaujant galima – nepailsėti, belaukiant – nesulaukti, bet prisiimant atsakomybę už savo veiksmus- niekada negalima suklysti, kadangi gerai praleistą laiką dar ilgai prisiminsite. Pigūs skrydžiai galimi į ne tik artimiausias kaimynines šalis, bet ir į tolimiausius egzotiškiausius pasaulio kampelius, svarbiausia esant progai, jos nepražiopsoti. Juk sakoma, kad patys esame savo laimės kalviai, tai kodėl pagaliau nepasidžiaugti suteikta galimybe keliauti?